Telefonla Fal Hizmeti ile Diğerleri Arasındaki Farklar

Fal özellikle biz Türkler için son derece eğlenceli ve önemli bir olay. Fal bakmak ya da baktırmak çeşitli meziyetler gerektiriyor. Hatta fal baktırılacak canlı kişi yok ise hemen telefona sarılıp fal bakma uygulamalarına giriyoruz. Ancak bu uygulamalar bir süre sonra standartlaşmaya başlıyor. Bu sebeple son zamanlarda sesli ve görüntülü fal bakma uygulamaları çıkmaya başladı. Üstelik oldukça da ilgi gördüler. Çok farklı ve etkileyici olduğu söylenip durdu. İşte telefonla fal hizmeti ile diğerleri arasındaki farklar ve tercih edilme sebepleri.

İster Sesli, İster Görüntülü

Kişinin bu sesli fal hizmetini alabilmesi için öncelikle sıraya girmesi gerekiyor. Çünkü yoğun ilgi gören bu hizmet ara ara fal talebinde bulunanları çok kısa bekletebiliyor. Fal sırası gönderen kişiye geldiğinde yorumcu kısa sürede yanıtlıyor ve gönderiyor. Karşısında gerçek bir kişi ve ses oluyor. Kişiler fallarının fotoğrafını çekip uygulamaya gönderiyor. Yaklaşık 20 – 30 dakika sonra fal yorumlanmış olarak geri geliyor. 

Uzun Yıllar Arkadaşlık

Sesli fal hizmetini diğerlerinden ayıran en önemli özellik ise fal baktıran kişi ile falcı arasında arkadaşlık bağlarının oluşması. Çünkü gerçek bir kişi ile sohbet edip gelecek hakkında konuşmak elbette bağ oluşmasını sağlıyor. Ancak diğer fal uygulamalarında böyle bir şeyden söz etmek mümkün olmuyor. Çünkü karşı tarafta kimin olduğu asla bilinmiyor ve onunla sohbet etme şansı verilmiyor. Sadece simgeleri yer alan bir sayfada falın yorumlanmış hali görüntülenebiliyor. Ancak canlı fal sitelerinde falcı kişi hakkında geniş bilgiler yer alıyor ve uzmanlık alanlarına göre fal baktırmak isteyen kişiler seçim yapabiliyor.